![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjPmYwxfL2Vfgmb4FaWZsmnDUJTNDRzGYVZPNp-he9yMLs-5_I7PjK6VXgAuZpH4sqqfHYU-HvwYa4lcFwxV-uDw9m2Pl09lDS2aHhKgqqkA2TFUbNtCmDQo5gBFLBcGMjGmDbtiEFYlg/s288/9.jpg)
Κάτι καλό έκανε για τον Παναθηναικό ο Ζεσουάλδο Φερέιρα. Του έδωσε πίσω ενέργεια, γεμίζοντας την μπαταρία των ποδοσφαιριστών. Αυτο είναι το πρώτο καλό σημάδι στον ΠΑΟ των τελευταίων μηνών. Κι επειδή ακούω ότι η σημερινή διοίκηση σκέφτεται να τον κρατήσει, έγραψα στην Εξέδρα την σκέψη μου πάνω σ' αυτό. Δεν είναι εύκολο και μοιάζει πολυ σύνθετο αυτή την εποχή, αλλά ο Παναθηναϊκός πρέπει να αποφασίσει. Και να βάλει στόχους. Για να μην ξεμείνει απο στόχους από τον Φεβρουάριο.