![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjXUrUbUaMnhgwjeMI4s-0Yd3k5UU957TKFF6OfMe5xfqBCojPMflrhp3vE4c8Yae94G_O0KU-zOvmJHDIEvDdI_G1_4Ufyq6Oq-QYLkrRpz2TXVbr4O8uJKbMNZmC_AKhI9NSaTW18YA/s288/16.jpg)
Είχα ακούσει σε ανύποπτο χρόνο όσα έλεγαν καιρο τώρα ο Ομπράντοβιτς και ο Διαμαντίδης για την εξέλιξη αυτού του παιδιού. Ο Νικ Καλάθης μεγαλώνει στη διάρκεια αυτής της Euroleague. Κι ο Παναθηναϊκός ζει για να το απολαμβάνει, να τον απολαμβάνει και να τον βλέπει να βοηθά την ομάδα -μύθο του ευρωπαϊκού μπάσκετ να ξαναφτάνει σε τελικό. Έγραψα στο exedra.gr όσα είχα ακούσει να λένε γι' αυτόν ο κορυφαίος προπονητής και ο κορυφαίος Έλληνας παίκτης της εποχής.