![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEghMvMDWFYkJUfgk9HXb-GbRNzJDrZxuQUC1jOCtT4FHap31DetqL9LZQg0lo7cWJ2SZ1m30S5_n22qwUwH8DWcz3gkJ9Kyz8OtwZO_6bvX8e7kQzhE95NMZCKTzzwFPxVi8LRh9qZxgw/s288/13.jpg)
Στεναχωριέμαι πολύ που διαπιστώνω ότι ο Εθνικάρας μένει αβοήθητος σε ένα σοβαρό πρόβλημα υγείας που αντιμετωπίζει. Κι εύχομαι να πιάσει τόπο η πρωτοβουλία του ΠΣΑΠ. Αν θέλουν, οι ποδοσφαιριστές είναι βέβαιο ότι έχουν τον τρόπο και τη δύναμη να τον βοηθήσουν. Μακάρι να συμβεί αυτό. Ο Γιάννης Μαντζουράνης είναι ένας απο τους μεγαλύτερους gentlemen που συνάντησα ποτέ στα τσιμέντα των γηπέδων. Και του εύχομαι τα καλύτερα γεράματα.