![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjbx23-grrX1jHpERZFRjH2QibklmVSbnXBe8SKeRSvr-PMm6ldG9SnRI8O1a0QnCB1_jEQbYHAsa1FsTGsVzbT6mErlX6cJiVm52krj4wOaKpcXVxjezmH_ALoyQwZKU_X0l28LW73Kw/s400/paok.jpg)
Δεν το περίμενα από τον Θοδωρή Ζαγοράκη. Με εξέπληξε η επιλογή του να χωρίσει με τον Παύλο Δερμιτζάκη, περίπου όσο με είχε εκπλήξει η απόφασή του να απομακρύνει τον Μάριο Μπερέτα. Και δεν βλέπω ποια είναι η επιλογή που θα υπόσχεται στον ΠΑΟΚ ότι θα συνέλθει αγωνιστικά και θα αρχίσει σταθερά να θυμίζει την περσινή ομάδα. Ο Φερνάντο Σάντος δεν μπορεί να δουλέψει part time στον ΠΑΟΚ παράλληλα με την Εθνική. Και είμαι πολύ περίεργος να διαπιστώσω πώς θα επιχειρήσει να λύσει αυτό το πρόβλημα ο «Ζαγόρ» σε μια εποχή που δεν του περισσεύουν χρήματα του ΠΑΟΚ.