![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi5Co4J80GKrHmeYX3yFYgTMovpyhWkTKREEnPkvzSJwjFyo-wiD7hm0V6FAXVoK44LmkrCCDyBQhcna36jj5MGYYhv3sH981H0ftQXQUSHjE_R4DTS-VPYTzY1MIjVM-LSdklZEBesZg/s400/bitsaksis.jpg)
Με χαροποίησε ιδιαίτερα η αντίδραση του γενικού γραμματέα Αθλητισμού, του προέδρου της ΕΠΟ και του προέδρου της ΕΠΣ Φθιώτιδας πάνω στο σημερινό σημείωμά μου στην «Εξέδρα». Και εύχομαι αυτή η έρευνα που ξεκινά άμεσα και στην οποία θα εμπλακεί η UEFA να μας απαντήσει τι συνέβη και γιατί συνέβη, πώς έφτασε μια ομάδα να δεχθεί 14 γκολ σε ένα παιχνίδι, 10 σε ένα ημίχρονο, 7 σε 9 λεπτά.
Περισσότερα για αυτή την ιστορία θα βρείτε στο αυριανό σημείωμά μου στην «Εξέδρα».