![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh9s7f3Bfs7aazvW6aSeHwWbe_SdcsQt3j1mR0R9XSNVh-e2Qk-8KKSEQQnbG3rgq8S0Ob-s-IgMJUGNXlwLDR7Dct154uRaGAYsnaGPqi0379dr0Fz5B3pwbtNufV1skMWYtZZOpa6TQ/s400/miracolo.jpg)
Η εντύπωση που μου έδωσε η ολιγόλεπτη συναναστροφή μας με οδηγεί στην εκτίμηση ότι ο Βέλγος επιθετικός έχει μεγάλες πιθανότητες να διαρκέσει, να μη σβήσει, να μην αποδειχθεί high light μικρής διάρκειας. Με όσα καταλαβαίνω από τον Μιραλάς επιμένω ότι ο Ολυμπιακός, όπως τον επέλεξε, αγόρασε κάτι πολύ καλύτερο από αυτό που θα μπορούσε να φανταζόταν. Και χαίρομαι που ξέρω ότι ο Βαγγέλης Μαρινάκης τον έχει πιστώσει, τον Βέλγο, στον Ερνέστο Βαλβέρδε. Διότι χάρη στον Ισπανό συμβαίνει όλο αυτό με τον Μιραλάς, το Miracolo, που γράψαμε στην «Εξέδρα».